30 вересня 2024 р. відбулось пленарне засідання XIX Міжнародної наукової конференції “Сучасні досягнення в науці та освіті”, м. Нетанія з Україною (Ізраїль).

30 вересня 2024 р. відбуловь пленарне засідання XIX Міжнародної наукової конференції “Сучасні досягнення в науці та освіті”, м. Нетанія з Україною (Ізраїль). Конференція, співорганізаторами якої є Ізраїльська незалежна академія розвитку науки, Хмельницька обласна організація СНІО України та Хмельницький національний університет ХНУ, проходить з 29 вересня по 6 жовтня 2024 р. На пленароному засіданні заслуховувалсь доповіді завідувача кафедри рисунку і проєктної графіки ХНУ Igor Kovtun, академіка НАПН України Андрія Гуржія та професора Інституту менеджмента освіти НАПН України Любов Карташова.
У конференції взяв участь доцент кафедри фізики і електротехніки Ігор Гула.